Bekijk alle registratiebeschikkingen

U kunt nu een overzicht bekijken van alle registratiebeschikkingen die we als ANVS hebben verleend. Hierin ziet u welke organisaties toestellen en stralingsbronnen mogen gebruiken. Het overzicht staat op het Publicatieplatform UitvoeringsContent (PUC) en werken we steeds bij. Zo blijft het overzicht compleet.

Zie wie toestemming heeft

In Nederland mogen organisaties meestal niet zomaar werken met toestellen en ingekapselde bronnen die ioniserende straling uitzenden. Organisaties moeten de toestellen of ingekapselde bronnen eerst registeren (bij laag risico) of een vergunning aanvragen. In het overzicht met registratiebeschikkingen ziet u welke organisaties toestellen en bronnen bij ons hebben geregistreerd. En of ze er dus gebruik van mogen maken. In het overzicht staan bijvoorbeeld tandartspraktijken en dierenklinieken.

Zie wie toestemming heeft

Transparantie is een belangrijke waarde voor de ANVS. En we hebben ons natuurlijk gewoon te houden aan de Wet open overheid (Woo). Daarom publiceren wij veel verschillende soorten documenten op PUC. Via de 2 nieuwe overzichten hopen we duidelijker te laten zien wie wat mag in Nederland. Op een digitaal toegankelijke manier: elke Nederlander heeft het recht om deze informatie tot zich te nemen.

Vragen?

Is bepaalde informatie voor u niet toegankelijk? Of wilt u meer weten over een specifieke beschikking? Neem dan contact met ons op. Voor andere vragen kunt u het best ons contactformulier gebruiken.